خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

جلسه با نمایندگان بیمه در خصوص بیمه کشاورزان

  صبح يكشنبه مورخ 95/6/21 در محل نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی جلسه ای با حضور نمایندگان یکی از شرکتهای بیمه گر و رئیس هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان برگزار گردید که در  این جلسه نمایندگان این شرکت ضمن ارائه گزارشات لازم از روند کاری خود به ارائه پیشنهاداتی در خصوص رسیدگی به مشکلات بیمه ای کشاورزان پرداختند و در ادامه به برخی از جلساتی که در شهرستانهای مختلف استان خراسان رضوی برگزار نموده بودند اشاره کرده و در خواست همکاری خود را با نظام صنفی کشاورزی ارائه کردند .

  در این جلسه رئیس نظام صنفی کشاورزی استان نیز ضمن تشریح اهمیت بیمه  و نوع و میزان تعهدات شرکت های بیمه گر ،در جهت آشنائی بیشتر نمایندگان این شرکت مشکلات کشاورزان را در قالب چندین بند عنوان نمودند.

    و از پیگیری بیمه کشاورزان عضو نظام صنفی کشاورزی به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی ومنابع طبیعی استان یاد کردند.

  در پایان باتوجه به اهمیت اهمیت بالای کیفیت و چگونگی ارائه خدمات ،از نمایندگان این شرکت درخواست گردید تا به صورت شفاف نحوه ی خدمات رسانی  خود را ( خصوصا در قالب خدمات بیمه به کشاورزان و به خصوص بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان در بخش کشاورزی ،باغات  و (فعالیت پر خطر از قبیل کار با تراکتور ))در اسرع وقت به دفتر نظام صنفی استان ارائه نمایند.


  این مطلب تا کنون 72 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : نظام ,کشاورزی ,صنفی ,استان ,بیمه ,ارائه ,نظام صنفی ,صنفی کشاورزی ,طبیعی استان ,مدیره نظام ,هیئت مدیره ,منابع طبیعی استان ,
  جلسه با نمایندگان بیمه در خصوص بیمه کشاورزان

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر