جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

جلسه با نمایندگان بیمه در خصوص بیمه کشاورزان

  صبح يكشنبه مورخ 95/6/21 در محل نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی جلسه ای با حضور نمایندگان یکی از شرکتهای بیمه گر و رئیس هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان برگزار گردید که در  این جلسه نمایندگان این شرکت ضمن ارائه گزارشات لازم از روند کاری خود به ارائه پیشنهاداتی در خصوص رسیدگی به مشکلات بیمه ای کشاورزان پرداختند و در ادامه به برخی از جلساتی که در شهرستانهای مختلف استان خراسان رضوی برگزار نموده بودند اشاره کرده و در خواست همکاری خود را با نظام صنفی کشاورزی ارائه کردند .

  در این جلسه رئیس نظام صنفی کشاورزی استان نیز ضمن تشریح اهمیت بیمه  و نوع و میزان تعهدات شرکت های بیمه گر ،در جهت آشنائی بیشتر نمایندگان این شرکت مشکلات کشاورزان را در قالب چندین بند عنوان نمودند.

    و از پیگیری بیمه کشاورزان عضو نظام صنفی کشاورزی به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی ومنابع طبیعی استان یاد کردند.

  در پایان باتوجه به اهمیت اهمیت بالای کیفیت و چگونگی ارائه خدمات ،از نمایندگان این شرکت درخواست گردید تا به صورت شفاف نحوه ی خدمات رسانی  خود را ( خصوصا در قالب خدمات بیمه به کشاورزان و به خصوص بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان در بخش کشاورزی ،باغات  و (فعالیت پر خطر از قبیل کار با تراکتور ))در اسرع وقت به دفتر نظام صنفی استان ارائه نمایند.


  این مطلب تا کنون 70 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 25 شهريور 1395
  منبع
  برچسب ها : بیمه ,نظام ,کشاورزی ,صنفی ,استان ,کشاورزان ,نظام صنفی ,صنفی کشاورزی ,طبیعی استان ,بیمه کشاورزان ,خصوص بیمه ,منابع طبیعی استان ,
  جلسه با نمایندگان بیمه در خصوص بیمه کشاورزان

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر